Skip Navigation LinksAna Sayfa > Haberler

Avcı Gelişim Seminerlerinin 5.’si Sürmene’de Yapıldı…

Ekim 20, 2017

    Av hayvanlarının nesillerini sürdürülebilmesi için avcıların eğitilmesine yönelik 2016 yılında başlatılan avcı gelişim seminerlerinden 5.’si Sürmene İlçesinde 20.07.2016 tarihinde Orman İşletme Müdürlüğü toplantı salonunda gerçekleştirildi. 

 
        Avcılığın Kurumsal Yönetimi konulu avcı gelişim seminerine; Karadeniz Teknik Üniversitesi Sürmene Deniz Bilimleri Fakültesinden emekli Öğretim Görevlisi Osman DEMİREL ve Şube Müdürlüğümüz personeli Orman Mühendisi Kenan ÖZTÜRK konuşmacı olarak katılmıştır. 

    Sürmene Avcılar Derneği ile Köprübaşı Avcılar Derneğine kayıtlı avcıların katıldığı seminer sonunda 17 avcıya katılım belgesi verildi.  Sürmene Avcılar Derneği Başkanı Kurtuluş  İSMAİLOĞLU’na katılım belgesi Öğretim Görevlisi Orman DEMİREL, Köprübaşı Avcılar Derneği Başkanı Ali Osman TURHAN’nın katılım belgesi Orman Mühendisi Kenan ÖZTÜRK tarafından takdim edildi.

Tüm avcılarımızın avcılık etiği ve ilkeleri ile donatılmış olarak sürdürülebilir yaban hayatına büyük destek sağlayacağı ve yeni avcılara örnek olacağı temennisiyle seminer sonuçlandırılmıştır.