1. Bir gün değil 365 gün 4 Ekim

  Ekim 17, 2016 Şube Müdürlüğümüzce 4 Ekim Dünya Hayvanları Koruma Günü dolayısıyla etkinlikler düzenlendi. Bu kapsamda Akyazı İlköğretim Okulu 3. Ve 4. sınıf öğrencilerine “Köpeklere Nasıl Davranmalıyız” konulu sunum yapıldı.

 2. Yağmurun Şehri Trabzon'a Bakanlığımızdan Yatırım Yağmuru

  Ekim 11, 2016 Sayın Bakanımız Veysel EROĞLU, 11.10.2016 tarihinde Akçaabat İlçemizdeki toplu açılış töreninde İlimize yapılan yatırımların açılışını gerçekleştirerek yeni yatırımların da temelini attılar.

 3. Daire Başkanımız Sn Hüseyin Avni Çatal İlimizde.

  Ağustos 11, 2016 Daire Başkanımız Sn Hüseyin Avni Çatal İlimizde.

 4. İLİMİZDE YENİ BİR TABİAT PARKI, BEŞİKDAĞI TP

  Ağustos 08, 2016 Beşikdüzü İlçesi sınırları içerisinde yer alan, taşıdığı tabii kaynak değerleri ve yüksek rekreasyon potansiyeli olan Beşikdağı Tabiat Parkı’nda yer teslimi yapıldı.

 5. YARALI BAYKUŞ VE KIZIL ŞAHİN TEKRAR DOĞADA

  Ağustos 01, 2016 Trabzon Şube Müdürlüğümüze bağlı Sürmene Şefliğimize gelen ihbar üzerine araba çarpması sonucu yaralanan yavru baykuş ve kızıl şahin, şefliğimize bağlı ekiplerce tedavi edilmek üzere veteriner hekime getirildi.

 6. ÖĞRENEN VE ÖĞRETEN AVCI…

  Temmuz 25, 2016 İlimizde Avcılık Etiği ve İlkeleri konulu avcı gelişim seminerinin ilki Beşikdüzü İlçesinde 20.07.2016 tarihinde Beşikdüzü Belediyesi toplantı salonunda gerçekleştirildi.

 7. GENEL MÜDÜRÜMÜZ TRABZONDA

  Haziran 30, 2016 Doğa Koruma ve Milli Parklar Genel Müdürümüz Sayın Nurettin TAŞ Trabzon İli Uzungöl Tabiat Parkı yatırım projelerini değerlendirmek üzere Trabzon Milletvekilleri Sn. Av. Ayşe SULA KÖSEOĞLU ve Sn. Av. Salih CORA ile birlikte Genel Müdür Yardımcımız Sn. Hayrettin YILDIRIM, Bölge Müdürümüz Sn. Mustafa BULUT ve İl Şube Müdürü Akif ÜMÜZER ile birlikte bir araya geldiler

Kaçak Avcılıkla Mücadele Yılı Üreme Döneminde AvlanmıyorumSusuzluklarını Giderin Alo yangın 177