1. Daire Başkanımız Sn Hüseyin Avni Çatal İlimizde.

  Ağustos 11, 2016 Daire Başkanımız Sn Hüseyin Avni Çatal İlimizde.

 2. İLİMİZDE YENİ BİR TABİAT PARKI, BEŞİKDAĞI TP

  Ağustos 08, 2016 Beşikdüzü İlçesi sınırları içerisinde yer alan, taşıdığı tabii kaynak değerleri ve yüksek rekreasyon potansiyeli olan Beşikdağı Tabiat Parkı’nda yer teslimi yapıldı.

 3. YARALI BAYKUŞ VE KIZIL ŞAHİN TEKRAR DOĞADA

  Ağustos 01, 2016 Trabzon Şube Müdürlüğümüze bağlı Sürmene Şefliğimize gelen ihbar üzerine araba çarpması sonucu yaralanan yavru baykuş ve kızıl şahin, şefliğimize bağlı ekiplerce tedavi edilmek üzere veteriner hekime getirildi.

 4. ÖĞRENEN VE ÖĞRETEN AVCI…

  Temmuz 25, 2016 İlimizde Avcılık Etiği ve İlkeleri konulu avcı gelişim seminerinin ilki Beşikdüzü İlçesinde 20.07.2016 tarihinde Beşikdüzü Belediyesi toplantı salonunda gerçekleştirildi.

 5. GENEL MÜDÜRÜMÜZ TRABZONDA

  Haziran 30, 2016 Doğa Koruma ve Milli Parklar Genel Müdürümüz Sayın Nurettin TAŞ Trabzon İli Uzungöl Tabiat Parkı yatırım projelerini değerlendirmek üzere Trabzon Milletvekilleri Sn. Av. Ayşe SULA KÖSEOĞLU ve Sn. Av. Salih CORA ile birlikte Genel Müdür Yardımcımız Sn. Hayrettin YILDIRIM, Bölge Müdürümüz Sn. Mustafa BULUT ve İl Şube Müdürü Akif ÜMÜZER ile birlikte bir araya geldiler

 6. GENEL MÜDÜR YARDIMCIMIZ SN. HAYRETTİN YILDIRIM İLİMİZ GEÇİCİ HAYVAN BAKIM EVİNDE İNCLEMELERDE BULUNDU

  Haziran 29, 2016 Doğa Koruma ve Milli Parklar Genel Müdür Yardımcımız Sn. Hayrettin Yıldırım, Geçici Hayvan Bakım evinde incelemelerde bulundu.

 7. GENEL MÜDÜRLÜĞÜMÜZDEN SERA GÖLÜ TABİAT PARKINA ZİYARET

  Haziran 28, 2016 Doğa Koruma ve Milli Parklar Genel Müdür Yardımcımız Sn. Hayrettin YILDIRIM, Sera Gölü Tabiat Parkında incelemelerde bulundu.

Kaçak Avcılıkla Mücadele Yılı Üreme Döneminde AvlanmıyorumSusuzluklarını Giderin Alo yangın 177